Busy do Belgii z Krakowa

Busy do Belgii z Krakowa - wybierz ofertę dla siebie!

Potrzebujesz skorzystać z usług firmy oferującej przewozy do Belgii z Krakowa? Poznaj naszą ofertę i wybierz przejazd zgodny ze swoimi potrzebami!

Busy do Belgii Kraków – nasz zespół

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i odpowiedzialnych kierowców, którzy każdego dnia pokonują setki kilometrów w towarzystwie naszych klientów. Naszą misją jest zapewnienie Państwu przede wszystkim bezpiecznego i komfortowego przejazdu. Nasi pracownicy zostali odpowiednio wyszkoleni do świadczenia usług z zakresu międzynarodowego i krajowego przewozu osób. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia, które zgodne są z obowiązującym prawem Unii Europejskiej w kontekście przewozów międzynarodowych. Zadowolenie i komfort naszych klientów jest dla nas kwestią pierwszorzędną, dlatego zrobimy wszystko, by sprostać oczekiwaniom i osobistym wymaganiom każdego klienta.

bus do belgii z krakowa
Busy Belgia-Kraków – gwarancja komfortowej podróży

Nasze busy z Krakowa do Belgii zostały odpowiednio przygotowane, by w bezpieczny sposób pokonywać długie, międzynarodowe trasy. Przede wszystkim, zostały one wyposażone w zarówno klimatyzację, jak i w system ogrzewania, dzięki czemu warunki pogodowe obecne za oknem nie będą mieć wpływu na komfort jazdy. Dodatkowo podróż umilić może DVD, dostępne dla naszych pasażerów, dzięki któremu można oglądać filmy w trakcie przejazdu. Nie muszą się również Państwo martwić ewentualnym brakiem możliwości kontaktu z bliskimi – w naszych pojazdach działa sieć Wi-Fi, która pozostaje do Państwa dyspozycji podczas całej trasy.  

Nasze busy do Belgii są również kompleksowo przeglądane pod względem technicznym przed każdą podróżą, dzięki czemu odpowiednio dbamy o Państwa bezpieczeństwo oraz o szybkie i bezproblemowe pokonanie trasy.

Busy z Krakowa do Belgii – przewóz towarów i przeprowadzki

Oprócz usług z zakresu tradycyjnego przewozu osób oferujemy Państwu również możliwość skorzystania z oferty przewozu paczek, towarów, oraz przeprowadzek. Dzięki temu mogą Państwo bezpiecznie i szybko przetransportować przesyłkę pod wskazany adres. Weźmiemy na swoją odpowiedzialność powierzone nam mienie od momentu przekazania go kierowcy, do momentu dostarczenia go pod wskazany adres. Dodatkowo objęte zostanie ono ubezpieczeniem OC przewoźnika, co pozytywnie wpłynie na jego ochronę. Ponadto, pomożemy Państwu w załadunku i rozładunku. Gwarantujemy bezpieczeństwo, terminowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam usług.

Podsumowanie – dlaczego warto wybrać naszą firmę?
  • Profesjonalni, kulturalni i doświadczeni kierowcy,
  • certyfikaty, zezwolenia zgodne z prawem Unii Europejskiej
  • bezpieczny przejazd dzięki odpowiedniej dbałości o stan techniczny pojazdów,
  • komfort podróży dzięki dobrze wyposażonym busom,
  • nieskomplikowany proces rezerwacji przejazdu,
  • możliwość dostosowania aspektów przejazdu pod swoje potrzeby,
  • możliwość przewozu paczek towarów; pomoc w przeprowadzkach, objęcie mienia ubezpieczeniem

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji!

google logo