Busy do Holandii z Wrocławia

Busy do Holandii z Wrocławia - wybierz ofertę dla siebie!

Szukasz firmy oferującej busy z Wrocławia do Holandii? Zapoznaj się z ofertą firmy TK Trans i wybierz przejazd zgodnie ze swoimi potrzebami.

Busy Holandia-Łódź – dlaczego właśnie nasza firma?

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych osób w dziedzinie międzynarodowego przewozu. Każdego dnia pokonujemy wiele tras, dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych podróżujących. Ciągle pracujemy nad rozwojem i poszerzaniem oferty naszej firmy. Posiadamy certyfikaty i pozwolenia, które uprawniają nas do międzynarodowego przewozu osób. Przed każdą trasą nasze autokary są kompleksowo przeglądane tak, aby każda podróż przebiec mogła spokojnie i bezpiecznie.

Przewozy do Holandii z Wrocławia – nasz zespół 

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy każdego dnia pokonują setki kilometrów w towarzystwie naszych klientów. Naszą misją jest zapewnienie Państwu bezpiecznego i komfortowego przejazdu. Nasi pracownicy zostali kompleksowo wyszkoleni do świadczenia usług z zakresu międzynarodowego i krajowego przewozu osób. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia, które zgodne są z obowiązującym prawem Unii Europejskiej. Zadowolenie i komfort naszych klientów jest dla nas kwestią pierwszorzędną, dlatego zrobimy wszystko, by sprostać oczekiwaniom i osobistym wymaganiom każdego klienta. 

Busy do holandii z wrocławia
Busy Wrocław-Holandia – gwarancja komfortowej podróży

Nasze busy Holandia-Wrocław zostały odpowiednio przygotowane, by pokonywać w bezpieczny sposób długie, międzynarodowe trasy. Przede wszystkim, zostały one wyposażone w zarówno klimatyzację, jak i w system ogrzewania, dlatego warunki pogodowe występujące za oknem nie będą mieć wpływu na komfort jazdy. Dodatkowo podróż umilić może DVD, dzięki któremu można oglądać filmy w trakcie przejazdu. Nie muszą się również Państwo martwić ewentualnym brakiem możliwości kontaktu z bliskimi – w naszych pojazdach działa sieć Wi-Fi, która pozostaje do Państwa dyspozycji podczas całej trasy i pomaga w pozostaniu w stałym kontakcie z rodziną. Nasze autokary są również przeglądane pod względem technicznym przed każdą podróżą, dzięki czemu odpowiednio dbamy o Państwa bezpieczeństwo oraz o szybkie pokonanie trasy z pominięciem ewentualnych problemów.

Busy Holandia-Wrocław – przewóz towarów i przeprowadzki

Oprócz usług z zakresu tradycyjnego przewozu osób oferujemy Państwu również możliwość skorzystania z oferty przewozu paczek, towarów, a nawet przeprowadzek. Dzięki nam mogą Państwo bezpiecznie i szybko przetransportować przesyłkę pod wskazany adres. Weźmiemy na swoją odpowiedzialność powierzone nam mienie, które dodatkowo objęte zostanie ubezpieczeniem OC przewoźnika (zarówno krajowym jak i międzynarodowym). Ponadto, pomożemy Państwu w załadunku i rozładunku. Gwarantujemy bezpieczeństwo, terminowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam usług.

Podsumowanie – dlaczego nasza firma?
  1. Doświadczenie i wysokie kwalifikacje kierowców, certyfikaty i pozwolenia zgodne z obowiązującymi zasadami Unii Europejskiej.
  2. Odpowiednie wyposażenie autokarów, przystosowane do pokonywania długich tras.
  3. Szczególna dbałość o stan techniczny floty pojazdów.
  4. Możliwość przewozu paczek, towarów, usługi związane z przeprowadzką.
  5. Nieskomplikowany proces rezerwacji przejazdu.
  6. Profesjonalne podejście do każdego klienta.
  7. Klient może decydować o istotnych kwestiach związanych z przejazdem (data wyjazdu, adres odbioru i adres docelowy.

Zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu w celu rezerwacji przejazdu.

google logo