Busy do Niemiec – Lublin

Busy do Niemiec z Lublina - wybierz sprawdzoną ofertę

Potrzebujesz przejazdu na trasie Niemcy-Lublin? Służymy pomocą! Sprawdź naszą ofertę!

TK Trans – busy z Lublina do Niemiec – nasza oferta

Nasza firma ma swoją siedzibę w Kraśniku. Powstała ona w celu zapewnienia Państwu kompleksowych usług przewozowych między innymi na trasie lubelskie-Niemcy. Nasz zespół to wyszkoleni i profesjonalni kierowcy, posiadający odpowiednie szkolenia i certyfikaty, które są wymagane w kontekście przewozu osób na trasach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych (zgodne z obowiązującymi zasadami Unii Europejskiej). Nasz zespół każdego dnia pokonuje w Państwa towarzystwie setki kilometrów, by sprawnie i w bezpieczny sposób dotrzeć do miejsca docelowego. Najważniejszy jest dla nas komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, więc staramy się robić wszystko, by sprostać oczekiwaniom i osobistym preferencjom każdego z naszych pasażerów.

Podchodzimy profesjonalnie zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm chcących skorzystać z naszych usług – zapewniając najwyższą jakość oraz atrakcyjną cenę. Dzięki nam podróżujący nie musi martwić się o dotarcie na dworzec na czas, czy o transport ciężkiego bagażu. Dotrzemy na wskazany przez Państwa adres – nawet pod sam dom.

Bus do niemiec lublin
Busy Niemcy-Lublin – jak zarezerwować przejazd

Procedura zamawiania przejazdu busów na trasie Lublin-Niemcy w naszej firmie jest bardzo prosta. Dostępnych jest wiele środków kontaktu z naszymi konsultantami. Można to zrobić za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w zakładce “kontakt”, jak i za pośrednictwem rozmowy telefonicznej czy wiadomości SMS, lub klasycznego maila.

Decydując się na wiadomość, należy zawrzeć w niej wszystkie niezbędne informacje, takie jak imię i nazwisko podróżującego (lub imiona w przypadku większej ilości osób), preferowana data wyjazdu oraz dokładny adres wyjazdu i miejsca docelowego. Po wysłaniu takiej wiadomości nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji oraz uzgodnienia wszystkich szczegółów dotyczących przejazdu (takich jak szacunkowy czas trwania przejazdu, jego koszt). Bardzo ważną kwestią jest również potwierdzenie przejazdu najpóźniej do godziny 13:00 dnia poprzedzającego wyjazd.

Busy Niemcy-Polska lubelskie – co zapewniamy? Dodatkowe usługi

Oferowane przez nas przewozy do Niemiec z Lublina to nie tylko przewóz osób. Zgodnie z Państwa potrzebami możemy pomóc również w przeprowadzce lub w przewiezieniu przesyłek pod wskazany adres. Pomożemy Państwu zarówno w załadunku, jak i w rozładunku, oraz zaopiekujemy się odpowiednio powierzonym nam mieniem. Ponadto, posiadamy ubezpieczenie na przewożone towary, co jest dodatkowym zabezpieczeniem Państwa towarów.

Dodatkowo, do Państwa dyspozycji mamy nowoczesne autokary, które dostosowane są do pokonywania długich tras. Busy do Niemiec z Lublina wyposażone są w klimatyzację oraz system ogrzewania, a także w sieć Wi-Fi oraz DVD, co z pewnością przyczyni się do szybszego i milszego pokonania z nami całej trasy.

google logo