Busy do Niemiec – Kraków

Przewozy do Niemiec z Krakowa - wybierz podróż z TK Trans

Szukasz busów z Krakowa do Niemiec? Wybierz najlepszą dla siebie ofertę razem z firmą TK Trans!

Busy do Niemiec z Krakowa – oferta naszej firmy

Na naszą firmę składają się doświadczeni i zawodowi kierowcy, którzy każdego dnia pokonują setki kilometrów w towarzystwie naszych klientów, by jak najszybciej, wygodnie i bezpiecznie dowieźć Państwa w wyznaczone miejsce. Naszą misją jest przede wszystkim bezpieczeństwo i zadowolenie klientów. Dbamy o to, aby z nami zawsze podróżowało się komfortowo i wygodnie. Każdego dnia robimy wszystko, by sprostać oczekiwaniom i wymaganiom każdego z naszych klientów. 

Nasi kierowcy posiadają odpowiednie kompetencje i umiejętności wymagane do wykonywania zawodu kierowcy. Posiadamy certyfikaty oraz zezwolenia, które są wymagane przez Unię Europejską w kontekście zarówno krajowego, jak i międzynarodowego przewozu osób. Zawsze staramy się dostosować do osobistych potrzeb klienta. To właśnie klient decyduje o miejscu odbioru oraz adresie docelowym – bez znaczenia czy zlecenie dostajemy od firmy, czy od osób prywatnych – do każdego przypadku podchodzimy profesjonalnie i zapewniamy atrakcyjną cenę towarzyszącą najwyższemu komfortowi przejazdu.

Bud do niemiec z krakowa
Busy Niemcy-Kraków – komfort przejazdu

Tak jak już wspominaliśmy – jedną z najważniejszych dla nas kwestii jest komfort podróży naszych klientów. W związku z tym zadbaliśmy o odpowiednie wyposażenie naszych busów na trasie Kraków-Niemcy. Do dyspozycji naszych klientów podczas całej trasy pozostaje sieć Wi-Fi, która pomoże na pozostanie w kontakcie z bliskimi poza granicami kraju. Oprócz tego dostępne jest DVD, które również może przyczynić się do umilenia trasy. Nasze busy wyposażone są również w wygodne fotele, co z pewnością jest bardzo ważnym aspektem w kontekście komfortu jazdy.

Dodatkowo autokary mają wbudowany system klimatyzacji i ogrzewania, co jest znaczącą kwestią podczas ekstremalnych warunków pogodowych. 

Busy Niemcy-Kraków to przede wszystkim odpowiednie bezpieczeństwo, które jest kwestią kluczową zwłaszcza w związku z pokonywaniem długich tras. Nasze pojazdy są profesjonalnie i na bieżąco serwisowane i sprawdzane tak, aby trasa zawsze przebiegała bezpiecznie i bez przymusowych postojów. 

Busy Kraków-Niemcy – najważniejsze informacje o procesie zamawiania przejazdu

Gdy już zdecydują się Państwo na busy do Niemiec z Krakowa, następnym krokiem jest zamówienie przejazdu. Procedura ta w przypadku naszej firmy jest niezwykle prosta. Dostępnych jest kilka możliwości kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów. Mogą Państwo skorzystać z formularza kontaktowego (znajduje on się w zakładce “kontakt”), rozmowy telefonicznej na podany numer, wiadomości SMS lub klasycznej wiadomości mailowej. W przypadku dwóch ostatnich muszą państwo zawrzeć kilka podstawowych informacji. Są to: imię i nazwisko podróżującego (lub imiona i nazwiska w przypadku większej ilości osób), numer telefonu do kontaktu, preferowana data wyjazdu oraz dokładny adres odbioru wraz z adresem docelowym. Po wysłaniu tych wszystkich informacji nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu omówienia szczegółów przejazdu oraz ustalenia ceny i innych kwestii związanych z podróżą.

google logo