Busy do Holandii z Tarnowa

Busy Tarnów-Holandia? Wybierz firmę TK Trans!

Szukasz profesjonalnej firmy przewozowej, która oferuje busy z Tarnowa do Holandii? Wybierz firmę TK Trans – z nami zawsze dojedziesz do celu szybko, tanio i wygodnie! Zapoznaj się z naszą ofertą i zarezerwuj przejazd!

Busy do Holandii z Tarnowa – nasz zespół

Nasza firma zatrudnia profesjonalnie wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców w zakresie przewozu osób na arenie międzynarodowej. Posiadamy certyfikaty i zezwolenia, które upoważniają nas do świadczenia tych usług. Są one zgodne z wymogami Unii Europejskiej. Staramy się ciągle poszerzać ofertę naszej firmy. Jej siedziba ma miejsce w Kraśniku, jednak nasze usługi rozciągają się aż na 11 województw.

Odpowiednio dbamy o bezpieczeństwo naszych podróżujących. Nasza flota autokarów jest systematycznie i kompleksowo sprawdzana w profesjonalnych warsztatach tak, aby trasa zawsze przebiegła bezpiecznie, szybko i spokojnie.

Busy do holandii z tarnowa
Busy z Tarnowa do Holandii – nasza oferta

Jak już wspominaliśmy – zajmujemy się głównie przewozem osób za granicę. W przypadku naszej firmy to klient decyduje o aspektach, takich jak: data wyjazdu, adres odbioru oraz adres docelowy. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić o konieczność dodatkowego dojazdu, na przykład na dworzec autobusowy. Podchodzimy profesjonalnie do każdego klienta – niezależnie czy jest to osoba prywatna, czy firma – każdy otrzyma od nas fachową obsługę.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu pełny komfort przejazdu. Zaopatrzyliśmy więc naszą flotę busów w taki sposób, aby podróż minęła szybko i w miłej atmosferze. Mają one wygodne fotele, które zapewniają odpowiednią pozycję podczas jazdy, a także wbudowany system ogrzewania i klimatyzacji, dzięki czemu warunki pogodowe również nie będą negatywnie wpływać na komfort jazdy naszych podróżujących. Oprócz tego, do dyspozycji naszych klientów pozostaje dostępna sieć Wi-Fi na całej trasie oraz DVD, co z pewnością umili trasę oraz pozwoli na pozostanie w kontakcie z bliskimi.

Nasza firma również podejmuje się przewozu paczek za granicę, dzięki czemu mogą Państwo szybko i bezpiecznie przewieźć towar. Zostanie on objęty przez nas ochroną, a także ubezpieczeniem od momentu wręczenia go kierowcy, aż do doręczenia go pod wskazany adres.

Przewozy do Holandii z Tarnowa – inne ważne informacje

Po zdecydowaniu się na przejazd za pośrednictwem naszej firmy kolejnym etapem będzie przejście procedury zamówienia przejazdu. Aby tego dokonać, należy wybrać jedną z dostępnych możliwości kontaktu. Są one dostępne pod zakładką “kontakt” na naszej stronie internetowej. 

Mogą Państwo skorzystać z formularza kontaktowego, rozmowy telefonicznej lub z wiadomości SMS, lub wiadomości e-mail. W każdym z przypadków należy przekazać nam podstawowe informacje dotyczące przejazdu: imię i nazwisko podróżującego, data wyjazdu, adres odbioru oraz adres docelowy. Po dostarczeniu nam tych informacji nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji oraz ustalenia szczegółów.

google logo