Busy do Niemiec – Podkarpackie

Przewóz osób do Niemiec Podkarpackie - oferta firmy TK Trans

Szukasz firmy oferującej busy do Niemiec z podkarpackiego? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Nasi pracownicy – busy Niemcy-Polska podkarpackie

Nasz zespół pracowników to doświadczeni kierowcy, którzy każdego dnia pokonują wiele kilometrów na trasie podkarpackie-Niemcy i nie tylko. Specjalizujemy się w krajowym i międzynarodowym przewozie osób. Posiadamy certyfikaty i uprawnienia na międzynarodowy przewóz osób, które są zgodne z obowiązującym prawem Unii Europejskiej. Stale poszerzamy i ulepszamy swoją ofertę tak, aby móc zadowolić jak największe grono osób podróżujących w naszym towarzystwie.

Co Państwu oferujemy? Busy podkarpackie-Niemcy

Naszym zadaniem jest przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo i komfort jazdy. W związku z tym wyposażyliśmy nasze autokary we wszystko, co potrzebne jest do spokojnego i komfortowego przebiegu trasy. Są one wyposażone zarówno w klimatyzację, jak i w system ogrzewania, dzięki czemu pogoda nie wpływa na komfort podróżujących. Oprócz tego zapewniamy naszym klientom wygodne fotele, które z pewnością przyczynią się do pokonania trasy bez bólu pleców. Ponadto, nasze autokary posiadają sieć Wi-Fi oraz odtwarzacz  DVD, co pomoże w miłym spędzaniu czasu podczas podróży oraz w pozostaniu w ciągłym kontakcie z bliskimi. Nasze autokary są na bieżąco przeglądane i serwisowane tak, aby podróż przebiegła szybko i z pominięciem nieprzyjemnych niespodzianek.

bus niemcy podkapracie

Nasi pasażerowie mają również możliwość dostosowania aspektów przejazdu zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i potrzebami. To Państwo decydują o dniu wyjazdu oraz o dokładnym adresie odbioru i adresie docelowym. Bez znaczenia jest to, czy z naszych usług korzystać będą klienci indywidualni, czy firma – w każdym przypadku postaramy się państwu zapewnić kompleksową obsługę.

Czym nasza firma może zająć się dodatkowo? Busy Niemcy-podkarpackie

Oprócz oferty busów do Niemiec Podkarpackie mają Państwo również możliwość skorzystania z oferty przewozu paczek i innych towarów za granicę. Zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych nam paczek oraz obejmujemy je ubezpieczeniem. Obejmujemy je ochroną od momentu przekazania przesyłki kierowcy, aż do dostarczenia na miejsce docelowe. Oprócz wysyłki paczek mogą Państwo także wynająć bus w celu przeprowadzki, co wiąże się z koniecznością przewozu większej ilości bagażu. Nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo towaru, jego załadunek i rozładunek – we wszystkim Państwu pomożemy.

Podsumowanie – dlaczego warto wybrać TK Trans – busy z podkarpackiego do Niemiec
  • doświadczony, kulturalny i profesjonalny zespół,
  • kompetencje i umiejętności potwierdzone certyfikatami,
  • możliwość dostosowywania szczegółów dotyczących trasy
  • pod preferencje pasażera,
  • odpowiednia dbałość o bezpieczeństwo przejazdu,
  • zapewnienie komfortowej podróży: wygodne fotele,
  • klimatyzacja, ogrzewanie, Wi-Fi, DVD,
  • możliwość dodatkowych usług: wysyłka paczek i towarów, pomoc w przeprowadzce,
  • szybka i prosta procedura zamawiania przejazdu.

Zapraszamy Państwa do kontaktu i zarezerwowania przejazdu!

google logo